Ana sayfa Dizi Fragmanları Yalı Çapkını dizisi 55. yeni bölümde Seyran’ın son hamlesi herkesi merak içinde bıraktı!

Yalı Çapkını dizisi 55. yeni bölümde Seyran’ın son hamlesi herkesi merak içinde bıraktı!

tarafından ker_def

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ile Binnur Kaya’nın başrolde olduğu Yalı Çapkını, 55. bölümü ile 26 Ocak Cuma 20.00’de Star’da.

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir ikilisinin etkileyici işbirliğinde milyonlarca izleyiciyi ekrana çeken Yalı Çapkını’nın yeni bölümünde neler olacağı ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Kazım’ın hayati tehlikesi olduğunu öğrenen Orhan büyük bir telaşa kapılırken, durumun Halis Ağa’nın kulağına gitmemesi için İfakat’tan yardım ister. Babasını kaybetmenin eşiğine gelen Seyran ise ona bunu yaşatanlara hak ettikleri cezayı vermeye kararlıdır.

Geçmişte babasının ona destek olduğu zor zamanları hatırlayan Ferit, bir yandan gerçeği Seyran’dan saklamaya çalışırken, bir yandan da babasının hapishaneye girmesini engellemek için yoğun çaba harcar. Seyran, babasını kurtardığı için Ferit’e minnet duyar fakat Orhan’ın izini bulmak için çabalamaktan vazgeçmez.

Babasını yurt dışına kaçırmak için tüm hazırlıkları tamamlayan Ferit, amacına ulaşmaya çok yaklaşsa da Seyran henüz son hamlesini yapmamıştır.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ve Binnur Kaya’nın başrolde olduğu dizide şu oyuncular da bulunuyor:

“Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Taro Tekin Emir, Turgut Tunçalp, Sezin Bozacı, Buse Buçe Kahraman, Öznur Serçeler, Toprak Sağlam, Hülya Duyar, Yiğit Tuncay, Gülen Gedikoğlu.”

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Barış Günger kaleme alıyor.

Yalı Çapkını, yeni bölümüyle 26 Ocak Cuma 20.00’de Star’da.