Ana sayfa Dizi Fragmanları Yalı Çapkını dizisi 56. yeni bölümde Ferit ve Seyran için her şeyi değiştirebilecek gelişme

Yalı Çapkını dizisi 56. yeni bölümde Ferit ve Seyran için her şeyi değiştirebilecek gelişme

tarafından ker_def

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ile Binnur Kaya’nın başrolde olduğu Yalı Çapkını, 56. bölümü ile 2 Şubat Cuma 20.00’de Star’da.

2 Şubat Cuma akşamı ekrana gelecek Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün konusu şöyle; Orhan’ın son anda yakalanması baba ve oğul için büyük bir yıkım yaratırken, çok üzgün ve öfkeli olan Ferit, bunu yaptığı için Seyran’a isyan eder. Yaşananları öğrenen Halis Ağa ise hiç olmadığı kadar sert konuşarak Orhan’a sorumsuzluğunun bedelini ödemesi gerektiğini söyler.

Serter’in gelişiyle paniğe kapılan Pelin, annesinin ısrarlı sorularını geçiştirse de köşeye sıkışmış hisseder. Babasını hapishaneden kurtarmak için çare arayan Ferit, tek yolun Kazım’ı şikayetini geri çekmeye ikna etmekten geçtiğini fark eder.

Olayların geldiği noktadan mutsuz olan ve Ferit’in içinde olduğu duruma üzülen Seyran, şikayetini geri çekmesi karşılığında Kazım’ın şartlarını kabul etmek zorunda kalır. Çocuğun kendisinden olduğunu düşünen Serter, Pelin’in üzerine giderken, Ferit ve Seyran her şeyi değiştirilebilecek bu gelişmeyi öğrenmenin şokunu yaşarlar.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ve Binnur Kaya’nın başrolde olduğu dizinin yönetmenliğini Burcu Alptekin üstleniyor. Yalı Çapkını’nın senaryosunu Barış Günger kaleme alıyor.

Yalı Çapkını, yeni bölümüyle 2 Şubat Cuma 20.00’de Star’da.