Ana sayfa Dizi Haberleri Yalı Çapkını dizisini heyecanla bekleyenlere Mert Ramazan Demir müjdesi!

Yalı Çapkını dizisini heyecanla bekleyenlere Mert Ramazan Demir müjdesi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında bu sezon çok başarılı bir çıkış sağlayan Yalı Çapkını dizisi, iki başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in güçlü uyumuyla milyonlarca izleyiciyi etkilemeyi başardı. Güçlü bir hikayesi bulunan, oyunculuk performansları ile de çok konuşulan dizi, sezonun en iyi reytingleri elde ederek de başarısını kanıtladı.

Yalı Çapkını dizisinin başladığından bu yana her bölümü milyonlarca izleyiciyi ekrana çekti ve sezon sonuna kadar da bu sürecin devam etmesi bekleniyor. Kahramanmaraş’ta yaşanan büyük deprem felaketi nedeniyle tüm televizyon kanallarındaki diziler olduğu gibi, Yalı Çapkını da 2 haftadır yeni bölümü ile ekranda yer almıyor.

Deprem sonrasında tüm dizi setlerine de ara verilmişti. Bu nedenle de yeni bölümlerin çekilerek, ekrana gelme süreci biraz zaman alacak gibi gözüküyor. Depremin yaralarının hala taze olduğu bu süreçte televizyon kanalları da normal yayın sürecine geçme konusunda yavaş yavaş adımlar atıyor.

Birçok dizi hayranı Yalı Çapkını dizisinin ne zaman başlayacağını soruyor. Ferit karakterini canlandıran Mert Ramazan Demir, bir kaç gün önce dizinin setinde bir araya gelerek çekimlere başladıklarını söyledi.

Arnavutköy’de akşam saatlerinde kameralar tarafından görüntülenen oyuncu, setten çıktıklarını ve dizinin yeni bölümleri için çalışmalara başladıklarını ifade etti.

“Başımız sağ olsun söylenecek bir şey yok” diyerek deprem felaketini hatırlatan oyuncu, çekimler için ise şöyle konuştu: “Bizim set başladı, devam ediyoruz iki üç gündür.”

Yalı Çapkını dizisi hayranları da başrol oyuncusunun bu mesajı ile birlikte yeni bölümlerin yakın zaman içinde ekrana geleceği beklentisine girdi.

Star TV’nin yayın akışına bakıldığı zaman 24 Şubat Cuma günü için Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümünün henüz gözükmediğini de belirtelim.