SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 08:29

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 11 Temmuz Perşembe 141. bölümde büyük rekabet!

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 141. bölümüyle 11 Temmuz Perşembe saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“NEFES NEFESE” adlı birinci oyunda kadın yarışmacılar kafalarını suya daldırarak nefeslerini en uzun süre tutmak için rekabet edecek. “NİNJA” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar gözleri kapalı halde karşılarında duran kaseleri eşlerinin yönlendirmeleri sayesinde ellerinde sopalarla kırmaya çalışacak.

“PİPETLE KUTU DİZME” adlı final oyununda kadın yarışmacılar ağızlarında pipeti bir kutunun açma halkasına takacak ve kutuyu düşürmeden başka bir noktadaki masaya taşıyacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 141. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 11 Temmuz Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler