SON DAKİKA
18 Eylül 2019 19:16

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 26 Ağustos Pazartesi 163. bölümde arabayı kim kazanacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 163. bölümüyle 26 Ağustos Pazartesi saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“EL ARABASI” adlı birinci oyunda kadın yarışmacılar eşlerinin ayak bileklerinden tutarak onları adeta bir el arabası gibi tutarlar ve en uzun süre bu şekilde durmaya çalışacaklar.

“CENTİLMEN KOCA” adlı ikinci oyunda erkekler 12 hanımefendiye 12 adet içecek servis etmeyi deneyecekler.

“SIRTIMDA TAŞIRIM” adlı üçüncü oyunda yarışmacılar eşleri sırtlarındayken parkurda 5 tur tamamlamak için ter dökecekler.

“KIZDIRMA BENİ” adlı final ise “Yeri gelir yemek yaparım, yeri gelir tozunu alırım” diyen kadınların oyunu.

Kadın yarışmacılar bu oyunda 30 tahtayı en kısa sürede kırmak için kıyasıya yarışacaklar. Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 163. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 26 Ağustos Pazartesi saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler