SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 14:24

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 28 Temmuz Pazar 149. bölümde neler olacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 149. bölümüyle 28 Temmuz Pazar saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“EŞLİ KÜTÜK TAŞIMA” adlı birinci oyunda kadın ve erkek yarışmacılar 20 kilo ağırlığındaki kütüğü taşıyacak.

“ANANAS AVI” adlı ikinci oyunda erkekler 2 dakika içerisinde bir kutudan aldığı hentbol toplarını dizlerinin arasında topuklu ayakkabı eşiğinde karşılarında duran diğer kutuya bırakacak.

“RENKLİ BALON” adlı oyununda ise erkek yarışmacılar gözleri kapalı olarak 10 farklı renkteki balonu önceden belirlenmiş sıraya uyarak patlatmak için rekabet edecek.

“KOVAYA KUTU” adlı son oyunda kadın yarışmacılar bardakların içerisinde bulunan kutuları üfleyerek bardakların karşısında duran kovaların içerisine atmaya çalışacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 149. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 28 Temmuz Pazar saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler