SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 09:04

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 1 Ağustos Perşembe 84. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D ekranında hafta içi gündüz saatlerinde yayınlanmakta olan Yaralı Kuşlar dizisi 1 Ağustos Perşembe günü 84. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. İlk fragmanı videodan izleyebilirsiniz.84. bölüm detayları ise şöyle: Nurgül ve Ömer’e yapılan DNA testi sonuçlanıyor!

Levent, şüphelerinde gittikçe ısrar etmeye başlıyor. Nurgül, Levent’in tepkisine karşılık oldukça panikliyor. Bir diğer taraftan Doğan ise Ayşe’ye Cemil’in Oya’yla aralarında bir şeyler olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Nurgül ve Ömer’e yapılan DNA testi sonuçlanıyor. Nurgül, testin sonucu beklerken Levent’in gerçeği öğrenmesi dahilinde yapabileceklerinden korkuyor. Ömer, test sonucuna göre Nurgül’ün oğlu mu çıkacak? Yoksa her şeyin bir yalan olduğu anlaşılacak mı?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45’te Kanal D’de.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler