SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 16:26

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 29 Temmuz Pazartesi 81. Bölüm Fragmanı izle

Kanal D ekranında yayınlanmakta olan günlük dizi Yaralı Kuşlar 81. Bölümüyle ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor.29 Temmuz Pazartesi günü yayınlanacak olan 81. bölüm fragmanını videoda izleyebilirsiniz. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Levent, Ömer ve Nurgül’e test yapılmasını istiyor!

Ömer, Nurgül’ün annesi olduğunu öğrenince Meryem’e babasının kim olduğunu soruyor. Meryem ve Levent, Ömer’in karşısında oldukça zor duruyor. Tekin, Nurgül’ün bir şeyler çevirdiğini öğrenince Neriman’a takip etmesi için uyarıda bulunur. Doğan ise eline geçen ilk fırsatta Cemil’i Ayşe’ye kötüler. Cemil’in Oya’yla olan fotoğraflarını çeken Doğan, o fotoğrafları Ayşe’ye gösterir. Cemil’e duyguları olan Ayşe ne yapacak? Levent, Ömer’in gerçekten annesi olduğuna emin olması için Nurgül’den DNA testi ister. Nurgül, Levent’in bu isteği üzerine ne yapacağını şaşırır? Nurgül’ün gerçekte Ömer’in annesi olmadığı ortaya çıkacak mı?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45’te Kanal D’de.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler