SON DAKİKA
17 Ağustos 2019 20:19

SON HABERLER

İkimizin Yerine 28 Temmuz Pazar 324. bölüm fragmanı izle

İkimizin Yerine dizisi 324. bölümde neler olacak? Sanchi Jagdish’in hastanede olduğunu öğrenince şok olur ve hemen onun yanına koşar. Anandi ve Sanchi, Ganga’nın Jagdish’le ilgilenmesini içten içe kıskanır. ANANDİ VE SANCHİ, GANGA’YI KISKANIYOR! Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşmakta olan İkimizin Yerine dizisinin 324. bölümü 28 Temmuz Pazar günü yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? İlk detayları videoda bulabilirsiniz.

İkimizin Yerine’de Sanchi, Jagdish’in hastanede olduğunu öğrenince şok olur. Jagdish’i sevdiğini arkadaşlarına itiraf eden Sanchi, onun yanına gitmek için yola çıkar.

Ganga Jagdish’i hastanede yalnız bırakmaz ve onun için gözyaşı döker. Sanchi ise Ganga ve Jagdish’i yalnız bırakmamak için elinden geleni yapar. Ganga Anandi’yi arar ve ona Jagdish’in durumunu haber verir. Hemen hastaneye koşan Anandi, Ganga’nın Jagdish’le yakından ilgilendiğini görünce kendini garip hisseder. Sanchi ve Anandi içten içe Ganga’yı kıskanır.

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…

İlgili Haberler