SON DAKİKA
17 Ağustos 2019 19:13

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 9 Temmuz Salı 67. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D ekranında yayınlanmakta olan günlük dizi Yaralı Kuşlar’ın yeni bölümü 9 Temmuz Salı günü izleyicilerle buluşacak. Dizinin 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz. Peki yeni bölümde neler volacak? Tekin, Ömer’in gerçek ailesinin kim olduğunu itiraf edecek mi?

Bahadır, Ulviye’nin Levent ve Melis’i sevgili olarak bildiğini Levent’e anlatıyor. Levent, bu duruma şaşırıyor. Cemil ve Ayşe’nin evine gelen sürpriz misafir kim? Tekin, Durmuş, Neriman ve Doğan’ı karşısına alıp Ömer’in gerçek ailesinin kim olduğunu anlatacak mı? Melis, Meryem ve Levent’ten intikam almak için büyük yeminler ediyor. Levent, Melis ve kendisiyle ilgili neyi itiraf edecek? Meryem, Levent’in söyleyeceklerini duymaya hazır mı?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 17.15’te Kanal D’de

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de…

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur)

İlgili Haberler