Ana sayfa Dizi Haberleri Yarın başlayacak dizi, Sefirin Kızı’nın tahtını sarsabilir!

Yarın başlayacak dizi, Sefirin Kızı’nın tahtını sarsabilir!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Pazartesi akşamları dizi rekabetinde büyük bir mücadele yaşanıyor. Dizilerin birbirleriyle kıyasıya reyting için yarıştığı güne bir dizi daha ekleniyor! Her biri birbirinden iddialı dizilerden sonra atv de yeni dizisini Pazartesi akşamına almayı kararlaştırdı.

Hangi dizi mi? Maraşlı… Burak Deniz ve Alina Boz gibi son yılların iddialı iki oyuncusunu bir araya getiren dizi, tanıtımlarıyla da şimdiden büyük ilgi gördü. 11 Ocak Pazartesi günü de ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Aynı akşam ekranda Star TV’de Sefirin Kızı, Fox TV’de Yasak Elma, Show TV’de Çukur ve TRT1’de Uyanış Büyük Selçuklu dizileri yer alıyor. Özellikle Maraşlı’nın Sefirin Kızı dizisinden izleyici alıp almayacağı merak konusu!

Zira Çukur dizisi bambaşka bir kitleye hitap ediyor. Uyanış Büyük Selçuklu da öyle. Yasak Elma’nın zaten kemik bir izleyici kitlesi var. Konusu aşk ve dram olan Sefirin Kızı dizisi, Maraşlı dizisinin en büyük rakibi gibi duruyor!

Sefirin Kızı dizisinde ise Nare ve Gediz’in evlendiği, Sancar’ın hapiste suikaste uğradığı sahneler tanıtımda yer aldı. Heyecanlı bir bölüm izleyenleri bekliyor ama izleyicinin Maraşlı’yı da merak ettiği ve izlemek istediği biliniyor.

Yarın akşam bakalım ekrandaki bu rekabette Maraşlı dizisi pastadan nasıl bir pay alacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz…

Diziyle ilgili detaylar ise şöyle:

Dizide Alina Boz, varlıklı bir ailenin ayakları yer basan, zeki ve donanımlı fotoğraf sanatçısı kızı Mahur karakterine hayat veriyor. Farklı hikayesi, sıra dışı tarzı ve sürükleyici temposuyla dikkatleri çekecek ‘Maraşlı’ dizisi ile izleyiciyle buluşacağı için oldukça heyecanlı olan Boz, Mahur’un en çok doğallığına hayran olduğunu dile getirdi.

Yetenekli oyuncu canlandırdığı karakteri ilk kez anlattı; “Bir fotoğraf sanatçısını canlandırıyorum. Zengin bir ailenin küçük kızıyım. Mahur, bu aileden sıyrılan kendi özgüvenine düşkün bir karakter. Mahur, Amerika’da fotoğrafçılık eğitimi almış. Döndüğünde de babasının işinde olmaktan ziyade kendi başarısı doğrultusunda bir meslek yapmayı tercih etmiş biri” dedi.

Dizi; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün istemeden bir savcının ölümüne tanık olan ve fotoğraflarını çeken Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alıyor.

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmenliğini ise Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Maraşlı” 11 Ocak Pazartesi günü saat 20.00’de ATV ekranlarından izleyiciyle buluşacak!