Yasak Elma 17. bölümde Alihan ve Zeynep’in öpüşmesi işleri fena karışacak!

04 Ekim 2018 Perşembe, 20:32
Yasak Elma 17. bölümde Alihan ve Zeynep’in öpüşmesi işleri fena karışacak!
Televizyongazetesi/Analiz
FOX TV’de ekrana gelen Yasak Elma dizisinin yeni bölümü 8 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak.

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un oynadıkları dizinin 17. bölümünden ilk fragman yayınlandı.

Alihan ile yaşadığı hayal kırıklığından sonra Cem’in duygularını açmasıyla çok şaşıran Zeynep, büyük bir davette zor anlar yaşayacak.

Alihan ile davetin yapıldığı yerde yalnız kaldıkları bir anda Alihan hiç beklemediği bir anda Zeynep’i öpecek. Ancak bu ani öpücüğün bir de sürpriz tanığı var!

Zeynep ve Alihan’ın birlikte olmalarını isteyenleri mutlu edecek anlar, Zehra ile bozulacak!

Zehra, Zeynep ve Alihan’ı öpüşürken yakalıyor ve fırsatı da kaçırmayacak!

Cem’in davet sırasında Zeynep’i kız arkadaşı olarak takdim etmesinden sonra, Yıldız “Çok sevindik” sözü üzerine bir çuval inciri berbat edecek!

Yıldız’a sinirlenen Zehra ‘Sen niye seviniyorsun acaba?’ diyerek laf atıp konuyu Zeynep ve Alihan’a getiriyor ve Cem’e “Senin kız arkadaşın biraz önce tuvalette Alihan ile öpüşüyordu” deyip herkesi şok içinde bırakacak.

İşte 17. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Ender, Kemal’i Yıldız’a yakınlaştırmanın yollarını ararken aklına bir fikir gelir. Yıldız’ı her gün Kemal’i görmeye mecbur bırakacak bu planı harekete geçirmek için kolları sıvar. Olacaklardan habersiz olan Yıldız ise Defne’yle samimiyetini ilerletiyordur.

Zeynep Alihan’ın buluşma yerine gelmemesinden sonra yıkılmıştır. Alihan kendini açıklamak istese de, Zeynep artık inanmaz. Zeynep’in Alihan’la ilgili duyduğu bir haber ise onu başka kararlar almak zorunda bırakacaktır.

eda ece haberleri için

onur tuna haberleri için