Ana sayfa Dizi Haberleri Yasak Elma dizisinde kafaları karıştıran yeni durum!

Yasak Elma dizisinde kafaları karıştıran yeni durum!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com /Detay –Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma 74. yeni bölümü ile 22 Mart Pazartesi günü saat 20.00’de ekrandaki yerini alacak. Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan AlkanYasak Elma dizisinde kafaları karıştıran yeni durum!’ın başrollerinde yer aldığı diziye katılan Kerim karakteri için izleyicilerin beklentileri acaba gerçekleşmeyecek mi?

Genel kanı Kerim ile Yıldız arasında bir aşk yaşanması şeklindeydi. Bunun diziye de büyük katkısı olacağı hatta 4. sezonun da bu rotadan ilerleyeceğine yönelik düşünceler hakimdi. Ancak bu durumun böyle olmama ihtimali belirdi.

Yasak Elma dizisinde kafaları karıştıran yeni durum! 10

Yasak Elma 74.bölümde Yıldız, Kerim’in yeni CEO olduğunu öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken onun Şahika tarafından işe alındığını öğrenip ondan uzak kalmaya çalışır.

İşte bu durum acaba Şahika ile Kerim birlik yapacak ve yeni bir entrikanın kurbanı mı olacak, sorusunu akıllara getirdi.

Yasak Elma dizisinde kafaları karıştıran yeni durum! 11

Yasak Elma dizisinin yeni bölümlerini önceden tahmin etmek hiç de kolay değil. İzleyiciler her geçen hafta daha da çok bağlandıkları dizinin gidişatından son derece memnun.

74. bölümde ayrıca Ender Şahika’nın yaptığı hain planı anlar ve hayatlarından çıkarmak için elinden geleni yapar. Ancak Şahika’nın kendini kurtarmak için ettiği teklif ona cazip gelecektir.

Yasak Elma dizisinde kafaları karıştıran yeni durum! 12

Halit ise Yıldız’ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır ama Yıldız’ın kafası çoktan karışmıştır.

Yasak Elma dizisinde kafaları karıştıran yeni durum! 13

Can Nergis’in Mert karakteriyle diziye katılması da önemli gelişmeleri beraberinde getirecek.Mert, Kerim’in (Gökhan Alkan) üniversiteden sınıf arkadaşı ve ortağı olarak izleyici karşısına çıkacak. Espirili ve zeki bir karakter olan Mert, Kerim’le birlikte Argun’ların hayatına girince, onun da hayatı etkilenecektir.