Ana sayfa Dizi Haberleri Yasak Elma dizisinin beşinci sezon finali, Arka Sokaklar’ın eski taktiğine benzeyecek!

Yasak Elma dizisinin beşinci sezon finali, Arka Sokaklar’ın eski taktiğine benzeyecek!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yasak Elma dizisinde beşinci sezonun son sahneleri çekiliyor… Dizinin 13 Haziran’da sezon finali yapması ve Eylül ayında da ekibin yeniden bir araya gelerek altıncı sezon için çalışmaları başlatması bekleniyor.

Yasak Elma dizisine hem Medyapım hem de Fox TV büyük önem veriyor ve milyonlarca izleyiciyi etkileyen bir proje olduğu için de altıncı sezon için titiz bir hazırlık dönemi göreceğiz. Dizinin beşinci sezon finalinde yaşanacaklar ise birçok kişiye Arka Sokaklar’ın eski taktiğini hatırlatacak.

Birkaç sezondur artık uygulanmayan Arka Sokaklar’ın merak uyandırmak amaçlı eski taktiğinde, kimin ölüp kimin kalacağı konusunda karakterler öyle bir nokta da bırakılırdı ki, bir sonraki sezon için tahmin yapmak mümkün olmazdı. Uzun süre yapılan bu taktiği son yıllarda görmüyoruz.

Ancak Eda Ece’nin yaptığı açıklamaya bakılır ise Yasak Elma dizisi için de bu taktik uygulanacak. Eda Ece diyor ki, “Bizim son 2 bölümümüz, artık sezon finaline doğru gidiyoruz. Finalimizde biraz daha uzun geçecek. Sürekli sette çalışarak geçiyor. Öyle bir final bölümümüz var ki, kim kalacak, kim gidecek şu anda muamma” açıklamasını yaptı.

Bu sözlere bakıldığı zaman heyecanı altıncı sezona taşımak için senaristlerin birçok karakterin ucunu açık bırakmayı tercih edeceği anlaşılıyor. Yıllar önce Arka Sokaklar dizisi için sıkça kullanılan bu sezon finali mantığını Yasak Elma dizisi de tekrar etmeye başlayacak.

Belki de bir başka bakış açısından Arka Sokaklar’ın artık kullanmadığı taktiği Yasak Elma yeniden diriltecek.