Ana sayfa Dizi Haberleri Yasak Elma’da merdiven fantazisinde ikinci perde! Talat Bulut’tan sonra Murat Aygen de ayrılıyor mu?

Yasak Elma’da merdiven fantazisinde ikinci perde! Talat Bulut’tan sonra Murat Aygen de ayrılıyor mu?

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yasak Elma dizisinde beşinci sezonun sonuna doğru adım adım gidiliyor. 13 Haziran pazartesi günü 147. bölümü ile birlikte sezon finali yapacak olan dizide son 8 bölüme girildi… Bu sezonun son 8 bölümünde neler yaşanacağı da merak konusu oldu. Murat Aygen, beşinci sezonda Biran Damla Yılmaz ile birlikte hikayeye dahil oldu. Dizide bir anda öne çıkan Doğan karakteri, Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız ile birliktelik yaşayarak hikayenin merkezinde yer aldı.

Doğan’ın kızı Kumru, yasak aşk içine düşerken, Handan karakteri de son dönemde diziye dahil oldu. Handan, Doğan’ın eski eşi ve Kumru’nun da annesi… Şebnem Dönmez’in diziye katılması hikayeye renk katarken, Doğan’ın 139. bölümde Ekin ile kavgası sırasında başını merdivenlere çarparak bayılması tüm izleyicileri kaygılandırdı.

Olaylı 139. bölüm finalinin ardından Yasak Elma dizisi hayranları neler olacağını merak ediyor. Doğan karakteri diziye veda mi edecek?

Talat Bulut’un canlandırdığı Halit Argun karakteri de hatırlanacağı üzere 85. bölümde merdivenlerden düşerek ölmüştü. Şimdi de Doğan’ın yine bir merdiven sahnesi ile gündeme gelmesi, birçok izleyiciye Halit’i hatırlattı.

Doğan karakteri de Halit gibi bu şekilde diziden çıkacak mı? Bu soruların henüz net bir yanıtı yok alam gelen duyumlar, Murat Aygen’in diziye devam ettiğine işaret ediyor. Doğan karakteri hikayeden çıkmayacak, ama çok sağlam bir intikam planı ile geri dönerse kimse şaşırmasın.

Murat Aygen, 2 sezon süren Mucize Doktor dizisinde de çok başarılı bir performans ortaya koymuş ve Tanju karakteri ile izleyicileri etkilemişti. Şimdi de Doğan olarak ekranda yer alan usta oyuncu, yeteneklerini sergilemekle kalmıyor, dizinin başarısına da büyük katkı yapıyor.

Doğan karakterinin 13 Haziran’da yapılacak olan sezon finaline kadar hikayede kalmasına kesin gözüyle bakılsa da gelecek sezon için Ender ve Yıldız karakterleri dışındakilerin ne olacağını şimdiden tahmin etmek zor gözüküyor.