SON DAKİKA
21 Eylül 2019 01:46

SON HABERLER

Yasak Elma’ya reytingde şoku yaşatan dizi şaşırttı! Yeni dizi Çocuk, hızlı giriş yaptı! İşte 9 Eylül Pazartesi reytingleri…

Televizyongazetesi/Detay – Eylül sezonunun gelişiyle birlikte diziler birer birer ekrana dönmeye başladı.

Geçtiğimiz sezondan gelen dizilere yenileri eklenirken, hala sezona girmeyenler de bir kaç hafta içinde ekranda olacak.

Pazartesi akşamları geçtiğimiz sezona Çukur ve Söz dizileri damgasını vurmuştu. Kanal D’nin yeni dizisi Zalim İstanbul da sezon sonuna doğru hatırı sayılır bir başarı elde etmiş ve yeni sezon biletini almıştı.

Dün akşam ekrana katılan yeni dizilerle birlikte adeta dizi bombardımanı yaşandı!

Söz dizisi geçtiğimiz sezon sonunda ekrana veda etmiş ve en büyük rakibi Çukur’un da Pazartesi akşamlarının en iddialı yapımları arasında yer alması beklentisi büyümüştü.

Çukur dizisi henüz yeni sezona başlamadı ama dün akşam 5 dizi ekrandaydı.

Kanal D’de Zalim İstanbul, Fox TV’de Yasak Elma, atv’de Canevim, Star TV’de yeni dizi Çocuk ve Kanal 7’de Yemin dizisi ekrandaydı.

Dizilerin birbirleriyle yarıştığı akşamın galibi Zalim İstanbul oldu! Total’de zirveye oturan dizinin Yasak Elma’yı geçmiş olması şaşırttı.

Sezona hızlı bir giriş yapan Zalim İstanbul, görünen o ki sezonda kanalın yüzünü güldürecek. Zalim İstanbul dizisi AB kategorisinde de Fox Ana Haber’den sonra 2. sıradaydı.

Yasak Elma dizisi ise Fox Ana Haber’in ardından Total’de ancak 3. olabildi. AB grubunda da 6. sıraya düştü.

Uzun süredir hazırlıkları devam eden Çocuk dizisi ise oyuncuları ve hikayesiyle dikkat çekiyordu. Dizinin ilk bölümüyle Total’de 6. sıraya yerleşmesi umut vadeden bir gelişme oldu. Dizi, AB grubunda ise 5. sırada yer aldı.

Kanal 7’nin Yemin dizisi ise atv’nin Canevim dizisini geçerek Total’de 11. sıraya yerleşti. Canevim ise 12. sırada yer alabildi.

İşte ilk 10’a giren yapımlar:

İlgili Haberler