Ana sayfa Dizi İzle Yemin 7 Şubat Pazar 310. Bölüm Fragmanı İzle

Yemin 7 Şubat Pazar 310. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Kanal 7 ekranlarında ilk iki sezonu fırtına gibi esen Yemin dizisi, Özge Yağız’ın ayrılığının ardından 3. sezonda değişime uğradı. Yeni isimler, karakterler yapıma katılsa da eski havasını ise bir türlü bulamadı. Özge Yağız’ın Reyhan karakteri ile yer aldığı dönemde dizi çok daha büyük ilgi görüyordu ve hafta içi 5 gün yayınlanıyordu. Ancak Yağız gidince ilgi azaldı ve sadece hafta sonları yayınlanmaya başlandı.

Kanal 7’nin günlük dizisi olan Yemin, artık hafta sonu dizisi olarak yolculuğuna devam etmek durumunda. Cumartesi günü 109. bölümü yayınlanan dizinin 110.yeni bölümü ise bu akşam ekrandaki yerini alacak. Yemin 310. Bölüm fragmanını videodan izleyebilirsiniz. “Ben Birini Öldürdüm” itirafı dikkatleri çekecek. Yeni bölümde; Feride babası yüzünden hiç tanımadığı biriyle evlenmek zorunda olduğunu öğrenir. Emir Feride’yi bu zor durumdan kurtarabilecek mi?

Feride çok zor durumdadır… Emir, Seyfi’yi sıkıştırıp her şeyi öğrenir. Feride o adamın karısı olacaktır. Seyfi, Emir’i vazgeçirmeye çalışır, adamlar çok tehlikelidir ve Feride’nin de Emir’in de hayatı tehlike girecektir. Emir dinlemez ve Feride’nin peşinden gider. Feride ise kendini korurken biz kaza olur ve adam yaralanır. Emir de tam zamanında yetişmiştir. Emir, Feride’yi oradan kurtarır ama adamlar peşlerindedir.

Adamın öldüğünü düşünen Feride dayanamaz ve polise gider. Feride gerçekten katil mi oldu? Kumru, bebeğinin katili olarak Narin’i ihbar etmiştir. Narin mahkemeye çıkar ve beraat edince derin bir nefes alırlar. Kumru ise cezasını bulmuş akıl hastanesine yatırılmıştır. Şimdi kötü günler Kumru’yu beklemektedir. Narin ile Kemal ise sonunda kavuşabilecekler mi?

Feride ve Emir Aşkının Hasreti!

Yemin Dizisi: Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla Cumartesi ve Pazar Günleri Saat 19:00’da Kanal’7de. Büyük depremler yaşayan Tarhun ailesi geçen kötü günlerin ardından toparlanabilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan masum bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sorular Yemin ile yanıt bulacak.

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalaşın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar