Ana sayfa Sosyal Medya Yeni Gelin dizisinden sonra gündemden düşen Tolga Mendi’den ekrana geri dönüş sinyali!

Yeni Gelin dizisinden sonra gündemden düşen Tolga Mendi’den ekrana geri dönüş sinyali!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Genç oyuncu Tolga Mendi, ilk olarak 2015 yılında Acı Aşk isimli dizideki Haydar karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. Ardından Rüzgarın Kalbi dizisinde tecrübe elde eden oyuncu, aslı büyük çıkışını ise Yeni Gelin isimli dizideki Hazar karakteri ile elde etmişti.

Hazar, bir dönemin çok sevilen karakterlerinden birisiydi ve Tolga Mendi’ye hem başrol keyfi yaşattı hem de çok geniş bir hayran kitlesi tarafından tanınmasını sağladı. Tolga Mendi, 2017 ile 2018 yıllarında yayınlanan Yeni Gelin dizisinden bu yana ise gündem olamıyor.

Dizilerde başrollerde yer alması ve etkili çıkışını sürdürmesi beklenirken, Tolga Mendi, elde ettiği popülerliği yeterince iyi kullanamadı. Sol Yanım isimli dizide rol alan daha sonra Kanal 7’deki günlük dizi Emanet’in ikinci sezonunda hikayeye dahil olan oyuncu, şimdilerde ise proje tekliflerini değerlendiriyor.

Yeni Gelin dizisinden sonra gündemden düşen Tolga Mendi'den ekrana geri dönüş sinyali! 7

Yeni Gelin dizisindeki başrol performansı çok beğenildiği zaman Tolga Mendi’nin kısa sürede büyük popülerlik sağlaması yanıltıcı oldu. Oyuncu bu süreci daha ileriye taşımadı ama yeni projeler ile birlikte kaldığı yerden devam edecektir.

Togla Mendi, yeni proje konusunda şöyle konuştu: “Senaryo okuyorum. Yakında bir şey olacak gibi, hep beraber göreceğiz.”

Bakalım genç oyuncu yeniden ekrana nasıl bir proje ve rolle dönüş yapacak? Hayranları heyecanla gelişmeleri bekliyor.