Ana sayfa Sosyal Medya Yıllar sonra, bir sinema filmiyle setlere dönen Arda Kural’ın hayranlarından bir isteği var!

Yıllar sonra, bir sinema filmiyle setlere dönen Arda Kural’ın hayranlarından bir isteği var!

tarafından sevda

Televizyogazetesi.com/Detay – ‘Yerli Leonardo DiCaprio’ lakaplı oyuncu Arda Kural rahatsızlığı nedeniyle yıllardır ara verdiği oyunculuğa geri dönmenin mutluluğunu yaşıyor.

Arda Kural, psikoz teşhisi konulmasının ardından setlere ara vermişti. Yıllar sonra, usta oyuncu Altan Erkekli’nin de oyuncu kadrosunda yer aldığı Yıldızlara Bak isimli filmle beyaz perdeye dönen Kural, “Setlere dönmek güzel bir his, güzel şeyler yapıyoruz” dedi.

Yönetmen koltuğunda Doruk Tüzel’in oturduğu dram türündeki yapım aynı zamanda, Arda Kural’ın hayatından da kesitler taşıyor. Film, 28 Ekim’de izleyicisiyle buluşacak.

Yeni filmi hakkında konuşan oyuncu, “Güzel bir film, bir anlamı var. İnsana değer katmak adına, hayatta dramın olduğunu anlatmak adına, insanın başına kötü şeyler gelebileceğini anlatmak adına yapıyoruz bu filmi.

Hayatta yaşadığımız kötü olayların başımıza neden geldiği hakkında düşünmek ve nasıl mücadele edebileceğimizi anlatmak istedik. Bu filmde içsel yolculuğumuzun dışa vurumunu hissettirmek istedik. Güzel olacağını düşünüyorum” dedi.

Setleri özlediğini de ifade eden oyuncu kendisini özleyen hayranlarından filmlerini takip etmelerini isteyerek; “Yeniden ortaya çıkmak, geri gelmek gibi bir anlamı var bu filmin. Setlere dönmek güzel bir his. Sevenlerime teşekkür ediyorum, güzel şeyler yapıyoruz. Takip ederlerse sevinirim”şeklinde konuştu.

Yıldızlara Bak filminin Teaserı da yayınlandı. Oyuncunun hayranları 28 Ekim’de gösterime girecek olan filmi merakla bekliyor.