SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 18:49

SON HABERLER

Yurdaer Okur yeni rolünde de asker oldu!

Ünlü oyuncu Yurdaer Okur, hatırlanacağı üzere geride bıraktığımız sezonun iddialı asker dizilerinden Nöbet’te Jandarma Binbaşı Barış Kalender karakterine hayat vermişti. Dizi kısa süreli olmuştu. Ünlü oyuncu yeni rolünde de yine asker. Ancak bu kez Yarbay Aydın olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yurdaer Okur, bu kez 7.Koğuştaki Mucize filminde ‘Yarbay Aydın’ karakteriyle beyazperdede izleyicilerle buluşacak.

Yapımcılığını Lanistar Media ve Motion Content Group’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, senaryosunu Kubilay Tat’ın yazdığı ve Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize filminin çekimleri Muğla’dan sonra İstanbul’da devam ediyor.

Yer aldığı sinema filmleri ve dizilerde canlandırdığı karakterlerle izleyicilerden büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Yurdaer Okur, bu filmde ‘Yarbay Aydın’ karakteriyle Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı ‘Memo’nun hayatında önemli bir rol oynarken, seyirciye de farklı duygular yaşatacak.

Kızını çok seven masum bir babanın adalet arayışını konu alan, sinemaseverlerin uzun yıllar hafızalarından silinmeyecek bir baba kız hikayesini anlatan ‘7. Koğuştaki Mucize’ sonbaharda vizyonda yerini alacak.

İlgili Haberler