SON DAKİKA
16 Temmuz 2019 06:56

SON HABERLER

Zalim İstanbul dizisinde Ceren hamile! Agah Bey ise başka bir şok yaşayacak!

Kanal D’nin yeni dizisi Zalim İstanbul’da ortalık iyice karışacak! Şeniz, Seher ve çocuklarını evden kovarken, Nedim gerçeği Agah’a söyleyecek.

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay’ın oynadıkları ve Pazartesi akşamları yayınlanan dizinin 4. bölümünde Şeniz, Seher’in Nedim’e olan yakın davranışlarından rahatsız olacak.

Televizyongazetesi/Detay

Bir bahaneyle hepsini evden kovan Şeniz, Agah’a durumu farklı anlatırken Nedim araya girip gerçeği söyleyecek.

Bu arada asıl şoku ise Seher yaşayacak! Ceren’in hamile olduğu ortaya çıkıyor! Bu olayla birlikte ailenin kaderinin nasıl değişeceği de merak konusu!

İşte Zalim İstanbul 4. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şeniz, gördükleri karşısında Ceren’i hakikatin önüne atarken, Ceren yüzleştiği gerçekle deliye döner!

Ablasını sırtından vuran Ceren’in, Cemre’yi soktuğu durum Agah’a kararlarını sorgulatırken, Seher’le tekrar karşı karşıya getirir.

Damla elinde Civan’ın kanıyla kapıya geldiğinde köşkte hava buz keser. Cenk, abilik dürtüsüyle içindeki öfkeyi zapt edemez ve sorumlulara gereken cezayı verir. Agah ve Cenk, ilk kez bu sayede baba oğul hissini paylaşırlar. Cemre, Cenk’in her seferinde Nedim’e sessiz kalışı konusunda yüklenince Cenk ne yapacağını bilemez halde Nedimle yaşadığı karşılaşmanın ağır duygusuyla içinde biriktirdiği her şeyi Nedim’e haykırır, Şeniz bu yüzleşmeden ağır etkilenir.

Cemre kendisine gelen telefonla hayallerinin gerçekleşeceğini sanırken yıkılacağını kestiremez. Seher ve Şeniz’in ağır geçen konuşmasına şahitlik eden Civan’ın içi ezilirken, üzerine kurulan başka bir tuzakla mücadele etmek zorunda kalır. Civan, kendisine kurulan tuzaktan habersiz özgürlüğüne gittiğini zanneder. Yaşadığı korkunç olay elini kolunu bağlarken, Agah Karaçay’ın kapısı bir kez daha çalınacaktır.

İlgili Haberler