SON DAKİKA
19 Haziran 2019 05:49

SON HABERLER

Tek Yürek dizisinde Sait, Halit’e saldıracak!

Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik’in oynadıkları Tek Yürek dizisinin 10. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.

Yarın akşam yayınlanacak yeni bölümde Sait, Halit ve İlknur’un yakınlaştığını duyunca büyük öfkeye kapılacak. Halit’in odasına gidip onu yumruklayan Sait, ortalığı karıştırıyor.

İşte yeni bölüm özeti:

Yusuf, çalıntı araba olayından Yiğit’i kurtarmak için, hiç istemedikleri birinin yardımını kabul eder. Çocukların pis işlere karışmaya devam ettiğini düşünen Halit’in öfkesi çabuk dinmeyecektir; bu durumun kendi çocuklarına dokunması kabul edebileceği bir şey değildir.

Yiğit, çok mahcup olduğu gibi, bir kez daha Deniz’le ayrı dünyaların insanı olduklarını düşünmeye başlar. İlknur’un ise bu defa sabrı taşmıştır. Bu sırada Sait’e gelen bir ziyaretçi, onu iyice tedirgin eder; artık Yiğit’e karşı önlem alma zamanı gelmiştir. Yiğit ve Yusuf’un başına gelen tatsızlıktan dolayı ne düşüneceğini şaşıran Aslı ve Deniz’e yol gösteren ise İlknur olur. Onun anlattıklarıyla Yiğit ve Yusuf’un gerçek dünyası ile tanışırlar.

Diğer yandan Berrin Sait’le konuşur ve İlknur’la ilgili ortalığı iyice karıştırır. Duyduklarıyla dünyası başına yıkılan Sait, Halit’e hesap sormaya karar verir. Bu sırada takım tek farkla da olsa bir kez daha yenilir. Ligde kalabilmeleri önlerindeki maçı mutlaka kazanmalarına bağlıdır. Yiğit ve arkadaşlarının herkese serseri olmadıklarını kanıtlamak için hokeye sarılmaktan başka çareleri yoktur. İlk kez galibiyetle tanışacaklarken, alacakları kötü bir haber hayatlarını alt üst edecektir.

İlgili Haberler