SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 09:19

SON HABERLER

Zengin ve Yoksul 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

atv’nin yeni dizisi Zengin ve Yoksul, 1. bölümüyle 7 Nisan Pazar akşamı izleyicilerle buluştu. Binnur Kaya yine çok başarılı performansıyla dikkat çekti. Gökhan Alkan’ın saçlarına izleyicilerin alışamadığı gözlemlendi. 2. bölümde neler olacağı ise merakla beklenmekte.

Televizyon Gazetesi Detay – Dizide Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Damla Colbay, Elif Doğan, Gülcan Arslan, Eren Hacısalihoğlu, Tuna Orhan, Mert Asker ve Sacide Taşaner oynuyor. Dizinin 2. bölümü 14 Nisan Pazar akşamı ekranda olacak. 2. bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

atv’nin merakla beklenen dizi, biri geçim sıkıntısıyla boğuşan, diğeri zengin olan iki ailenin aşk yüzünden altüst olan hayatlarını anlatıyor

DİZİDEN DETAYLAR:

Dizide Nihal karakterini oynayan Gülcan Arslan, “Küçük dünyasında büyük hırsları olan bir kız. Onun değişimini, hırsa ne kadar boyun eğiyor onu göreceğiz” diye konuştu.

Kalp Atışı dizisinden yeniden ekrana dönen Gökhan Alkan,Zengin ve Yoksul’da oynadığı Karan karakterini şöyle anlatıyor: “Yaralı bir karakter Karan. İntikam için, nefs-i müdafaa için geliyor Karan ve bu süreçte yaşadığı tüm olay örgüsünü ben de aynı heyecanla okuyup yaşatmaya çalışacağım. Karan bizi bir yolculuğa çıkaracak” açıklamasını yaptı.

İlgili Haberler