Ana sayfa Sosyal Medya Zeytin Ağacı dizisiyle büyük çıkış yapan Tuba Büyüküstün’den büyük itiraf!

Zeytin Ağacı dizisiyle büyük çıkış yapan Tuba Büyüküstün’den büyük itiraf!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı isimli dizideki performansı ile son günlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu. Ünlü oyuncu, uzun bir aradan sonra yeniden hayranları ile bir dijital dizide buluştu ve çok da başarılı bir performans ortaya koydu.

Tuba Büyüküstün, dizide birlikte yer aldığı arkadaşları Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz ile de bir derginin sorularını yanıtladı. Oyuncu, bu buluşmada yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti.

“Hiç aklın ile kalbin arasında kaldığın oldu mu?” şeklindeki soruyu yanıtlayan Tuba Büyüküstün, bu ruh halini sürekli yaşadığını itiraf etti. Oyuncu, “Hep, sürekli. Kadın olmak biraz böyle bir şey” ifadesini kullandı.

Maya ve Toprak isimli ikiz kızları bulunan Tuba Büyüküstün, anneliğin kolay olmadığını da belirtti. Oyuncu, çalışmasa bile bir kadın için anne olmanın kolay olmadığına vurgu yaptı.

Tuba Büyüküstün, “Çocuğun olduktan sonra ölmek daha zor. Çok zor ölmek” diyerek de bir anne olarak çocuklarını geride bırakacak olma halinden ne kadar çok korktuğunu da ortaya koymuş oldu.

Tuba Büyüküstün, Zeytin Ağacı dizisiyle birlikte dünyanın dört bir yanında ismini yeniden geniş kitlelere duyurdu. Murat Boz ile de bu hikayede çok başarılı bir partnerlik süreci geçiren oyuncu, dünyanın birçok ülkesindeki hayranı tarafından da sosyal medyada yapılan paylaşımlarla gündemde yer almaya devam ediyor.