Ana sayfa Dizi Haberleri Zeytin Ağacı, Tuba Büyüküstün’le turnayı gözünden vurdu!

Zeytin Ağacı, Tuba Büyüküstün’le turnayı gözünden vurdu!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Tuba Büyüküstün’ün başrolünde yer aldığı Zeytin Ağacı dizisi gösterime gireli sadece dört gün oldu. Ancak dizi büyük bir izlenme başarısı elde etmeye devam ediyor. Dizi, hem başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün hem de işlediği konu itibariyle sosyal medyanında gündeminde yer alıyor.

Özellikle Kara Para Aşk dizisinin yurt dışında büyük başarı elde etmesinin ardından uluslararası bir başarı elde eden Tuba Büyüküstün uzun süredir ekranlardan uzaktı. Nihayet çekimleri geçen yaz tamamlanan Zeytin Ağacı dizisiyle hayranlarının karşısına yeniden çıktı.

Tuba Büyüküstün’ün hayranları Zeytin Ağacı’nın Netflix’te gösterime girmesini büyük bir heyecanla bekleniyordu. Sadece Türkiye’deki değil, yurt dışındaki hayranları da. Ve nihayet dizinin 28 Temmuz’da ekrana gelmesiyle büyük bir izlenme başarısı elde etti. Zeytin Ağacı dizisi altı ülkede en çok izlenenler arasında birinci sırada yer aldı.

Zeytin Ağacı, Tuba Büyüküstün’le turnayı gözünden vurdu! 25

Sekiz bölümden oluşan dizi Tuba Büyüküstün’ün yanı sıra işlediği “aile dizimi” konusuyla da dikkatleri üzerine çekti. Zeytin Ağacı dizisi bu sayede yayınlandığı ilk günden bu yana sosyal medyanın gündem maddeleri arasında yer alıyor.

Zeytin Ağacı dizisinin izleyenlerin kendi hayatlarını sorgulamasına yol açan bir hikayesi var. Hikayenin izleyenlere bu kadar çok dokunması ve onların hislerini de açığa çıkartması başarının bir başka anahtarı konumundaydı.

Zeytin Ağacı dizisi izleyicilere kendi hayatlarını sorgulatan mesajları ile çok başarılı bir yapım olduğunu gösterdi. Bazı izleyiciler Zeytin Ağacı’nı izledikten sonra kendilerini sorgulamaya başladı. Bunu da sosyal medyada çeşitli mesajlarla ortaya koydu. Bu etkileyici dizide Tuba Büyüküstün’ün yanı sıra Seda Bakan, Murat Boz, Rıza Kocaoğlu, Fırat Tanış, Bocuk Yılmaz, Füsun Demirel ile Serkan Altunorak gibi çok başarılı isimler yer alıyor.