SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 18:28

SON HABERLER

Zuhal Topal’la Sofrada merak edilen dış ses Mikser’in kimliğini Zuhal Topal açıkladı!

Zuhal Topal, Mikser’in kimliğini gösteriyor

Televizyon Gazetesi Detay – Fenomenler haftasında son iki gün… Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının 18 Nisan Perşembe günü 168. bölümü ekrandaki yerini alacak. Bu bölümün yarışmacıları kayınvalide Hacer hanım ve gelini Yeşim hanım olacak.

Zuhal Topal’a 7 aydır sorulan sorunun yanıtı ortaya çıkıyor. Topal, 18 Nisan 169. bölümde programın dış sesi olan sanatçının kimliğini ekrandan göstereceğini belirtiyor. Topal, “7 aydır sordunuz, alın size Mikser” diyor… Tabii Topal’ın gerçekten sanatçının kimliğini mi açıkladığı yoksa başka bir gönderme mi yaptığını programda öğrenebileceğiz. Haberimiz devamında bu sanatçı hakkında yaptığımız özel haberin detaylarını bulabilirsiniz.

Bugünkü programda Yeşim hanım mutfakta marifetlerini sergilerken, yetişmekte zorlandı ve üstünü giyemedi… Güveçte karides ve ateşte balık hazırlayan gelin hanım ile kayınvalideler arasındaki atışma yaşanacak olan programda Rüzgar hanımın “Kuru fasülye, pilav yapsaydınız fırında bundan daha iyi olurdu” ifadesi şoke ediyor.

Videodan programın bugünkü bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki dış ses olarak bilinen ve internette de çok aranan Mikser lakaplı sanatçı kim?

Televizyon Gazetesi/Detay

Fox Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada programında herkesin merak ettiği bir isim var. Topal’ın ‘Mikser’ ismiyle seslendiği ve programa yorumlarıyla renk katan kişinin kim olduğu merak ediliyor.

Aslında televizyon izleyicilerinin aşina olduğu bu isim, Zuhal Topal’ın da zaman zaman takıldığı kişi, bir seslendirme sanatçısı.

Programda dış ses olarak anılan kişi, tecrübeli seslendirme sanatçısı Aydoğan Temel.

Aydoğan Temel sayısız yabancı filmin dublajında görev almış oldukça başarılı bir seslendirme sanatçısıdır.

Onu pek çok yabancı ünlü aktörün sesi olarak da hatırlayan izleyiciler, aynı zamanda uzun yıllar magazin programlarının da dış sesi olarak tanımakta.

Aydoğan Temel, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu, tiyatrocu ve seslendirme sanatçısıdır.

1983 yılından beri dizi, çizgi film, sinema filmi, belgesel ve reklam filmleri dublajı ve yönetmenliği yapmaktadır.

Sıkça konuştuğu ünlüler arasında: William Macy, John Malkovich, Gary Oldman, Kevin Spacey, Tcheky Karyo, Gerard Depardeiu sayılabilir.

Show Tv’de bir dönem yayınlanmış magazin programlarından Pazar keyfi’nin dış sesi Aydoğan Temel’di, o zamana kadar yapılmış magazin seslendirmelerinin dışına çıktı ve fark yarattı.

İlgili Haberler