Ana sayfa Sosyal Medya Zümrüdüanka finale giderken, Ceren Yılmaz’ın bir yeteneği daha ortaya çıktı!

Zümrüdüanka finale giderken, Ceren Yılmaz’ın bir yeteneği daha ortaya çıktı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında 2 bölüm sonra final yapmasına karar verilen Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt karakterine hayat veren Ceren Yılmaz, hayatının en önemli fırsatlarından birisini buldu. Dizi sayesinde geniş kitleler tarafından tanınan, hem başarılı performansı hem de etkileyici güzelliği ile göz dolduran oyuncu, sosyal medyada hayranlarına bir sürpriz yaptı.

Bir röportajında sosyal medyayı kullanmayı bilmediğini ve o yüzden de çok aktif olamadığını ifade eden oyuncu, hayranlarından az paylaşım yaptığı için şikayetler geldiğini de söylemişti.

Ceren Yılmaz, bu sefer instagram hesabından takipçilerine bir sürpriz yaptı. Oyuncu, Arap şarkısı seslendirdi ve sesinin güzelliği ile de gönülleri bir kez daha çaldı.

Dans hareketleri ile de bu konuda da iyi olduğunu gösteren oyuncuya takipçilerinden büyük bir ilgi vardı. Kapadokya’da çekimlerin devam ettiği bir sırada videoyu paylaşan Ceren Yılmaz’a hayranlarından “Sesi de kalbi kadar güzel” diye yorum geldi.

Neşesinin hiç bozulmamasını dileyen takipçileri, mest olduklarını ifade etti. Oyuncunun birçok Arap hayranı da yorumlarda bulunarak paylaşıma katkı sundu.