Ana sayfa Güncel Haberler Zümrüdüanka’ya özlem arttı, Alp Navruz’dan dizi seçiminde tam isabet!

Zümrüdüanka’ya özlem arttı, Alp Navruz’dan dizi seçiminde tam isabet!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Analiz Özel – Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlayan Zümrüdüanka dizisinin iki haftadır yeni bölümü yayınlanmıyor ve ne zaman da sete dönüleceği bilinmiyor… İşte böyle bir ortamda dizinin hayranları da geçmiş sahneleri izleyerek, sosyal medyadan fotoğraflar paylaşarak dizi yönelik hasretlerini belirtiyor.

Sosyal medyada yapılan yorumlara bakıldığında izleyicilerin Serhat ve Zümrüt karakterlerine ne kadar çok bağlandıklarının da izlerini görebilirsiniz. “Çok özledik ZümSer” mesajlarını sıklıkla görebilirsiniz. “Sizin sayenizde canımız sıkılmıyor” diyen birçok izleyici koronavirüs salgını nedeniyle evlerde eski bölümleri izlediklerini belirten yorumlar yapıyor.

Sadece kamera önünde değil, kamera arkasında da diziden yansıyan görüntüler ve fotoğraflara sosyal medyada şu aralar büyük bir ilgi var. “Kamera önünde de arkasında da muazzam olmak” diye bir mesaj paylaşan Zümrüdüanka hayranı, ikilinin uyumuna dikkat çekiyor.

Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın başrollerinde yer aldığı Zümrüdüanka, Cumartesi akşamları çok başarılı bir çıkış yaptı.Fazilet Hanım ve Kızları ardından Elimi Bırakma ve şimdi de Zümrüdüanka dizileri ile birlikte Alp Navruz üst üste başarılı seçimleriyle dizi piyasasında farkını sergiledi.

Navruz’un tam 12’yi vuran bu doğru proje seçmesinin altında yatan sebep ise geçtiğimiz ay yaptığı bir röportajda ortaya çıkmıştı.Türk halkının hangi hikayeyi seveceğine yönelik olarak projelere bakan oyuncu, senaryo içinde kendini geliştirebileceği rolleri tercih ediyor ve projeyi kabul etmeden önce de mutlaka senarist ile konuşarak hikayenin başlangıç ve gelişmesiyle birlikte sonucunda ne olacağına yönelik de bilgileri ediniyor. Alp Navruz, titiz çalışmalar yaparak projeleri kabul ediyor ve bunun da mükafatını başarılı işlere imza atarak alıyor.