Ana sayfa Dizi Haberleri 16 yıldır Arka Sokaklar’ın vazgeçilmez ismiydi! Ayrılığı ile çok üzecek!

16 yıldır Arka Sokaklar’ın vazgeçilmez ismiydi! Ayrılığı ile çok üzecek!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ekranların en uzun soluklu polisiye aksiyon dizisi Arka Sokaklar, Kanal D’nin çok sevilen bir yapımı. Yıllardır hiç sıkılmadan diziyi izleyenler, her hafta bambaşka olaylar, hikayeler, aksiyon dolu sahnelerle ekrana gelen dizilerinden vazgeçmiyorlar. Tam 16 sezon boyunca ekrana gelen dizinin 17. sezonda da yine devam edeceği, diziyi takip edenleri sevindiren bir gelişme.

Arka Sokaklar denildiğinde ‘asla onsuz olmaz!’ denilen bir kaç isim var. Bu isimler arasında Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Çoban bu isimlerin başında geliyor. Arka Sokaklar’dan pek çok isim gelip geçti. Bazı isimler, İlker İnanoğlu gibi bazı sezonlarda gitti ama geri geldiler.

Fakat dizinin başrolleri ve hikayenin ana kahramanları Mesut ve Hüsnü ile birlikte Rıza komiser, izleyicinin kolay kolay vazgeçemeyeceği karakterlerin başında gelmekte. Fakat bu isimlerden bir tanesine yeni sezonda veda etmek durumunda kalacak izleyici!

Erler Film imzalı Kanal D’nin sevilen dizisinden Şevket Çoruh’un ayrılığı, daha önce de bir kaç kez gündeme gelmişti. Ancak görünen o ki bu durum artık daha net bir şekilde konuşulmakta! T24 yazarı Tuğrul Eryılmaz’ın Düzeyli Magazin isimli köşesindeki iddiasına göre Şevket Çoruh, Arka Sokaklar dizisinden ayrılma kararı aldığını ileri sürdü. İddiaya göre oyuncu, bundan sonra tiyatro ve sinema filmlerine daha çok vakit ayırmak istiyor.

blank

Arka Sokaklar izleyicisini çok üzecek bu bilgilere göre, polis memuru Mesut Güneri karakterine veda edilecek. Nasıl bir hikaye ile diziden gidecek bilinmiyor ancak diziyi takip edenler, yaprak dökümü gibi bazı oyuncuların gidişine şahit olmaya başladı son dönemde!

Geçtiğimiz yıl da yine dizide tam 15 yıl boyunca rol alan ve Arka Sokaklar’a adını yazdıran Yüşra Geyin de diziden ayrılmıştı. Yine Onur Bay da Arka Sokaklar ile tanınan bir isim olarak diziye veda etmişti. Merve Oflaz da Arka Sokaklar’ın müdavimlerinin sevdiği ve çok alıştığı bir isimdi ama ona da veda edilmişti. Şimdi sıra görünen o ki Şevket Çoruh’a geldi…