Ana sayfa Dizi Fragmanları 4N1K Yeni Başlangıçlar 12. bölümde Barış’ın motor kazası gündeme düşer!

4N1K Yeni Başlangıçlar 12. bölümde Barış’ın motor kazası gündeme düşer!

tarafından ker_def

Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cemrehan Karakaş, Cihan Şimşek, Berke Bük, Gökçen Gökçebağ’in yer aldığı 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinin 12. yeni bölümü 17 Mayıs Cuma akşamı, yani bu akşam 20.00’da FoxPlay ekranında izleyicilerle buluşacak.

Peki 12. yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar:

Barış’ın motor kazası gündeme bomba gibi düşer. Çete, Barış için her şeyi bırakıp hastaneye koşar. Onu hastaneden çıkarıp evde bakmaya karar verirler. Oğuz ve Selin, ortadan kaybolunca Barış’a bakmak Ali ve Yaprak’a düşer.

Oğuz’un telefonu bir psikoterapi merkezinin telefonuyla karışınca, Oğuz ve Selin bu hatayı düzeltmek yerine Tuna’nın evinde terapi yapmaya başlarlar. Gelenler onlardan son derece memnunlardır. Öyle ki, işleri büyütmeye bile karar verirler. Ta ki, danışanları teker teker evi basıp ortalığı ayağa kaldırana kadar.

Gökhan ve Naz sonunda buluşmak için sözleşirler. Ancak Naz hiçbir açıklama yapmadan Gökhan’a hamsterını emanet eder ve gider. Gökhan, Naz’ın neden böyle bir şey yaptığına kafayı takınca kendisini sonunda bir grup terapisinde bulur.