Ana sayfa Dizi Fragmanları 4N1K Yeni Başlangıçlar 6. Bölüm 1. Fragmanı İzle

4N1K Yeni Başlangıçlar 6. Bölüm 1. Fragmanı İzle

tarafından ker_def

4N1K Yeni Başlangıçlar dizisi FOXplay’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin 6. bölümünden 1. fragman yayınlandı. Videodan dizinin yeni bölümünden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Fabrika Yapım’ın yapımını üstlendiği dizide Yaprak karakterini Gözde Mutluer, Ali karakterini Atakan Hoşgören, Sinan karakterini Cihan Şemşek, Gökhan karakterini Sina Özer, Oğuz karakterini Cemrehan Karakaş ve Barış karakterini de Burak Yörük canlandırmakta.

Genç oyunculardan kurulu kadrosuyla önce televizyon ekranında dikkat çeken dizi, şimdilerde ise FOXPlay’in beğeniyle izlenen yapımı konusunda.

Dizinin 29 Mart Cuma günü yayınlanan 5. bölümünde neler yaşanmıştı?

Yaprak’ın kuzeni Filiz ve bebeği Süleyman İstanbul’a gelirler. Ancak Filiz, acil bir işi çıkınca bebeği Yaprak’a bırakmak durumunda kalır. Çete bir araya gelip nöbetleşe bebeğe bakma kararı alır. Sinan ve Gökhan, Süleyman’ı kaybedince işler sarpa sarar. Filiz gelmeden onu bulmak için seferber olurlar.

Yaprak, Ali’nin onun için aldığı basketbol final biletlerini bulur. Ancak biletleri neden vermediğini bir türlü çözemez. Konuyu Ali’ye açmanın yollarını arar.

Çağla hastalanınca Barış, doktora gidebilmesi için birkaç saatliğine onun yerine geçer. Casey olayından sonra güveni sarsılan Yaprak bunu da Barış’ın bir oyunu sanacaktır.

Gökhan, Merve’nin yeni sevgilisiyle fotoğrafını görünce Merve’nin ayrılığı kendisinden daha çabuk atlattığını düşünür. Morali bozulan Gökhan’ı keyiflendirmek isteyen Sinan’ın felsefesi bellidir: Çivi çiviyi söker.

Oğuz ve Selin, Oğuz’a tıpa tıp benzeyen ünlü bir estetisyen keşfederler. Estetisyen ve asistanı yerine geçerek soluğu güzellik merkezinde alırlar. Şimdi güzellik merkezi düşünsün!