Adını Sen Koy 371. bölüm izle! Adını Sen Koy 371. bölüm özeti ve fragmanı 24 Eylül Pazartesi

24 Eylül 2018 Pazartesi, 12:19
Adını Sen Koy 371. bölüm izle! Adını Sen Koy 371. bölüm özeti ve fragmanı 24 Eylül Pazartesi

Adını Sen Koy dizisinin ekran yolculuğu Star TV’de devam ediyor. Dizinin 24 Eylül Pazartesi günü ekrana gelecek olan bölümünde neler yaşanacağı merak konusu. Başrol oyuncularının ayrılması sonrasında yeni isimlerle ve bir hikaye ile yoluna devam eden Adını Sen Koy, 371. bölümüyle saat 15.30’da izleyicilerle buluşacak.

Yeni Bölümde neler olacağı merak konusu… 371. bölümden görüntüleri videodan izleyebilirsiniz. Adını Sen Koy 371. bölümü saat 15.30’da Star TV ekranında.

371. bölüm özeti:

Çaresizlik insana neler yaptırır? Bunu en iyi bilen, yine başka bir çaresizdir. Azize hiç beklemediği bir anda kendisine uzanan yardım eline şaşırır. Tam her şey yoluna giriyor derken oğlunun sürpriziyle işler tekrar karışır. Ali annesini kendini affettirebilecek midir?

Oğuz ise Azize’ye hala güvenmemektedir. İçini kemiren şüphe, onu hiç tahmin etmediği bir tesadüfe götürür. Yoksa Azize’nin sırrı açığa mı çıkacaktır?

Azize’ye ulaşamayan Kılıç’ın tutkusu, Azize’nin oğlu Ali’yi gözden çıkarak kadar büyük müdür? İşlerin kontrolden çıkması an meselesidir.

Yeni başroller geldi…

Diziye yeni başrol oyuncuları geldi. İkisi de aslında farklı yapımlardan tanınan isimler.

Cenk Torun ve Özlem Durmaz’ın oynadıkları ikili, yeni Zehra ve Ömer olmaya aday.

Tam ismi Deniz Özlem Durmaz olan oyuncuyu Deniz Yıldızı’nda Esra ve Karagül dizisinden de Nazlı olarak hatırlayacaksınız. Alın Yazım dizisinde de Selma’yı canlandırmıştı.

Deniz Özlem Durmaz, Azize karakteriyle dizide yer alıyor.

Cenk Torun ise Oğuz karakterine hayat veriyor.

Genel Hikaye

Kervancıoğlu Ailesi, kaybettiklerinin yasıyla toparlanmaya çalışırken yalnız değildir. En büyük destekçileri zor günlerinde hem şirketi hem aileyi ayakta tutan Oğuz Kervancıoğlu’dur. Oğuz, Jülide’ye söz vermiştir; Ömer ve Zehra’nın kayıp çocuğu Emir’i bulup ait olduğu konağa getirecektir.

Hayatı boyunca tek başına yaşam mücadelesi veren Azize ise güzelliği başına bela olmuş bir kadındır. Uğruna canını vereceği, en kıymetli varlığı oğlu Ali’dir. Azize’nin tek isteği oğlunun karnını doyurabileceği bir iş bulup namusuyla para kazanmaktır.

Peki haksız yere uğradığı iftira bir insanın hem şansı; hem şanssızlığı olabilir mi? Uzun süredir beş parasız olan Azize bulduğu işe dört elle sarılırken kaderi bir karşılaşma hayatını tamamen değiştirecektir.

Adını Sen Koy haberleri için

star tv haberleri için