Ana sayfa Dizi Haberleri Afili Aşk dizisi yarın başlıyor! İzlemeden önce bilmeniz gerekenler…

Afili Aşk dizisi yarın başlıyor! İzlemeden önce bilmeniz gerekenler…

tarafından zk zk

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden sonra ekrana ara veren Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in başrolünü paylaştığı ‘Afili Aşk’ dizisi, yarın akşam ilk bölümüyle Kanal D’de ekrana gelecek.

Romantik komedi tarzındaki dizi, birbirinden oldukça farklı iki ailenin maceralarıyla, izleyicilere ekran başında keyifli anlar yaşatacak.

Kanal D’nin yeni dizisi Afili Aşk, 12 Haziran Çarşamba akşamı izleyiciyle buluşmaya hazırlanırken setten de eğlenceli fotoğraflar geldi.

Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerde yer aldığı dizide diğer rolleri Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Uğur Uzunel, Zeynep Tuğçe Bayat’ın paylaşıyor.

Afili Aşk dizisi yarın başlıyor! İzlemeden önce bilmeniz gerekenler... 9

Sette kısa sürede birbirine uyum sağlayan Afili Aşk ekibi, bayram tatilinde de çekimlere devam etti. Heyecanla dizinin başlamasını bekleyen ekipten yeni fotoğraflar da geldi.Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’nun yazdığı Afili Aşk, 12 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D’de…

Afili Aşk dizisi yarın başlıyor! İzlemeden önce bilmeniz gerekenler... 10

Afili Aşk dizisi yarın başlıyor! İzlemeden önce bilmeniz gerekenler... 11