Ana sayfa Dizi Haberleri Afili Aşk ile başlayan Yalı Çapkını ile süren Beril Pozam rüzgarı daha güçlü esecek!

Afili Aşk ile başlayan Yalı Çapkını ile süren Beril Pozam rüzgarı daha güçlü esecek!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son yıllarda genç isimlerin öne çıktığı bir dizi piyasası görmekteyiz. Beril Pozam da bu genç isimlerden birisi konumunda. 2017 yılında başladığı kariyerinde Afili Aşk dizisinde Nazmiye karakteri ile büyük dikkat çeken Beril Pozam, üst üste iyi yapımlarda rol almanın da farkını yaşıyor.

Geniş bir kitle tarafından tanınan ve üst üste yapımcılardan iddialı projeler için teklifler alan Beril Pozam; Akrep, Ada Masalı ve Baba dizilerinin ardından yeni bir televizyon dizisiyle yeniden ekran da yer alacak.

Olağan Şüpheliler isimli dijital dizide de yer alarak dijital projelere da kapısını açan Beril Pozam, ayrıca Ah Belinda isimli sinema filmiyle de yine kariyerinde önemli bir adım daha attı.

Eylül ayından itibaren Star TV ekranında yayınlanacak olan Yalı Çapkını dizisiyle yine hayranlarının karşısına çıkacak olan Beril Pozam, birbirinden farklı türlerdeki yapımlarda başarılı performanslar ortaya koyabileceğini de gösterdi.

Afili Aşk ile başlayan Yalı Çapkını ile süren Beril Pozam rüzgarı daha güçlü esecek! 60

Afili Aşk ve Ada Masalı dizileri oyuncu için romantik komedi hikayelerinde kendisini sınama imkanı tanıdı. Akrep, Baba gibi dram dizilerinde de farklı bir türde kendisini gösteren Beril Pozam, etkileyici kariyer çıkışında Yalı Çapkını dizisinin Suna’sı olarak yeniden dram hikayesiyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santırcıoğlu, Doğukan Polat, Cansu Fırıncı, Hülya Duyar gibi isimlerle Beril Pozam’ı aynı sette izleyebileceksiniz.

Afra Saraçoğlu’nun canlandıracağı Seyran karakterinin ablası Suna olarak izleyeceğimiz oyuncunun hayranları şimdiden yeni dizideki karakteri ve gelişmeleri merakla bekliyor.