SON DAKİKA
25 Haziran 2019 04:57

SON HABERLER

Ah Esma, yaktın ciğerleri! İstanbullu Gelin dizisinde izleyenleri hüngür hüngür ağlatan sahne

Televizyongazetesi/Detay – Star TV’de dün akşam 86. bölümü yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Adem ve Güneş’e sürpriz bir parti düzenlendi.

Boran kardeşlerin, ikilinin gizlice evlendiklerini öğrendikten sonra Faruk’un mekanında bir parti organize ettiler.

Yemeğe geldiklerini sanan Güneş ve Adem bu duruma çok şaşırırken aile mutlu bir gece geçirdi.

Adem ve Güneş, bu sürpriz partiye çok şaşırırken, eğlenceli anlarda komik sahneler de yaşandı.

Fikret’in, Adem’in cebine bıçak ve çatal koyup düğün hediyesi gibi tatması gülüşmelere neden olurken, Esma Hanım da neler olduğunu bile anlamadan uzaktan izledi.

Tüm aileyi bir araya getiren sürpriz parti, bir süredir hüzün dolu sahnelerle devam eden diziyi izleyenlerin de yüzünü güldürdü.

Adem ve Güneş’in bir çocuk evlat edinmek için hızla evlenmesi ama bir düğün yapmamaları üzerine Boranlar onlara unutamayacakları eğlence dolu bir parti hazırlamıştı.

Gelecek hafta son bölümüyle ekrana gelecek olan dizideki bu sahnenin devamında Faruk, annesi Esma’yı dansa kaldırdı.

Saçlarına papatyadan taçlar takılan Esma Hanım, nerede olduğunu bile tam olarak kavrayamadığı, kimseyi tanımadığı bu partide Faruk’la mutlu bir şekilde dans etti.

M.Cem Tuncer Feat. Eylem Aktaş’ın Yüreğimden Tut şarkısının çaldığı o sahneyi izleyenler göz yaşlarını tutamadı.

“Hey gidi Esma, nereden nereye” dedirten sahnede Esma, kendisini genç bir kız sanıyor ve nerede olduğunu da çevresindeki insanların kimler olduğunu bile bilmiyordu.

Kendi dünyasında mutlu mutlu dans eden Esma Hanım’ın bu hali, şarkının duygusal havasında izleyenlerin de gözyaşlarıyla izlemesine neden oldu.

Sosyal medyada yorum yapan izleyiciler, bu sahnede çok duygulandıklarını ve göz yaşlarını tutamadıklarını söyleyen mesajlar yayınladılar.

İstanbullu Gelin dizisi, ekrana veda etmeye hazırlanırken, izleyicinin duygularını karmakarışık bir hale getiren bu sahneyi de hafızalara kazıdı.

İşte Esma’nın o dans sahnesi:

İlgili Haberler