SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 21:35

SON HABERLER

Ah Kalbim dizisi 29 – 30 Haziran 333. ve 334. bölümlerinde neler olacak?

Ah Kalbim’de bu hafta neler olacak? Nikhil ve Tanu’nun planı devreye girer. Nikhil Pragya’yı bıçaklar. Herkes şok olmuştur. Abhi ne yapacak? Nikhil’i yakalayabilecekler mi?

Ah Kalbim dizisinin 333. bölümü 29 Haziran Cumartesi ve 334. bölümü de 30 Haziran Pazar günleri izleyicilerle 18.50’de Kanal 7 ekranında buluşacak. Dizinin hafta sonu ekrana gelecek bölümlerinde neler olacağı ile ilgili detayları videoda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim Genel Hikaye:

Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir.

Pragya ve Abhi zaman içerisinde çok büyük bir aşkla birbirine bağlanır. Fakat Abhi’nin kardeşi Aliya abisinin Pragya’yla olmasından rahatsız olur. Abhi ve Pragya tam kavuşmuşken büyükannenin ölümüyle yolları yeniden ayrılır. Aradan geçen yedi yıl ise iki büyük aşığı bambaşka yerlere sürükler. Yedi yıl sonra karşılaşan aşıklar yeniden kavuşacak mı?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu Kanal 7 ekranlarında…

İlgili Haberler