Ana sayfa Sosyal Medya Almila Ada’dan beklenen paylaşım geldi. Oyuncu yeni filminin fragmanını paylaştı.

Almila Ada’dan beklenen paylaşım geldi. Oyuncu yeni filminin fragmanını paylaştı.

tarafından sevda

Televizyogazetesi.com/Detay -Yeni sezonda Kanal D’nin Üç Kız Kardeş dizisiyle ekrana gelen genç oyuncu Almila Ada, bir trafik kazasında 15 sene önce hayatını kaybeden müzisyen Barış Akarsu’nun hayatının anlatıldığı, Barış Akarsu Merhaba filminde rol alıyor.

Filmin ilk çekim aşamalarında bir kriz yaşanmış, Barış Akarsu’nun kız arkadaşını canlandıracak oyuncu Aslı Bekiroğlu, basın mensuplarına verdiği demeçte, Barış Akarsu hakkında uygunsuz sözler söyleyince herkesin tepkisini almış ve projeden ayrılmasına karar verilmişti.

Son anda yaşanan başrol krizi, son dönemin başarılı oyuncularından Almila Ada için büyük bir fırsat oldu. Yetenekli oyuncu Aslı Bekiroğlu’ndan boşalan rolde yer almayı kabul etti ve böyle kriz çözülmüş oldu. Filmde Barış Akarsu’nun kız arkadaşını canlandıran oyuncu Almila Ada sosyal medya hesabından yeni filminin ilk fragmanını takipçileriyle paylaştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Almila Ada (@almilaada)’in paylaştığı bir gönderi

Rock şarkıcısı Barış Akarsu, 15 yıl önce geçirdiği bir trafik kazası sonucu 28 yaşında hayatını kaybetmişti. Genç yaşta hayata veda eden Akarsu’yu filmde İsmail Ege Şaşmaz canlandırıyor.

18 Kasım’da vizyona girecek olan film için çalışmalar devam ederken ilk tanıtımın paylaşımı için çok özel bir gün seçildi. Barış Akarsu Merhaba filminin tanıtımı müzisyenin doğum günü olan 29 Haziran’da paylaşıldı. Barış Akarsu eğer yaşasaydı bugün 44 yaşında olacaktı.

Barış Akarsu Merhaba filminin senaryosunu  Mert Dikmen ve Can Anar kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Mert Dikmen oturuyor. Barış Akarsu’nun hayatının üç döneminin anlatılacağı filmde, merhum sanatçının babasına Hüseyin Avni Danyal, dedesine Metin Coşkun, kardeşine Aslıhan Kapanşahin yakın arkadaşlarına ise Burak Satıbol ve Aytaç Uşun hayat verecek.