Ana sayfa Dizi Haberleri Alperen Duymaz tercihini dijital platform değil televizyon kanalından yana yaptı!

Alperen Duymaz tercihini dijital platform değil televizyon kanalından yana yaptı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son dönemin en beğenilen oyuncularından Alperen Duymaz bu kararıyla hayranlarını çok sevindirecek. Çünkü yakışıklı oyuncunun bir sonraki projesinin bir dijital platform değil, televizyon kanalında olacağı söyleniyor.

Küçük Tatlı Yalancılar ile dizi dünyasına adım atan, Bodrum Masalı, Çukur, Zemheri gibi dizilerde rol alan Alperen Duymaz en büyük çıkışını Son Yaz dizisi ile yapmıştı. Yakışıklı oyuncu dizide canlandırdığı Akgün karakteriyle hayran kitlesini artırmıştı.

Yakışıklı oyuncu en son BeinConnect’te yayınlanan Erkek Severse isimli diziyle hayranlarının karşısına çıkmıştı. Duymaz’ın başrolleri Büşra Develive Yasemin Allen’la paylaştığı romantik dizi izleyicilerden eleştiri alsa da genel olarak beğenilmişti. Erkek Severse dizisi 14 Nisan’da paylaşılan 25 ve 26. bölümleriyle final yapmıştı.

Şimdi Alperen Duymaz için yeni proje zamanı. Yakışıklı oyuncunun yeni projesini seçtiği bir süre önce ortaya çıkmıştı. Hatta gazetecilere yaptığı açıklamada bu gelişmeyi bizzat doğrulamış ve “Yeni işlerimiz başlayacak. Görüşmelere gidip geliyoruz. Var bir proje şimdilik bir şeyler söylemeyelim. Gizli kalsın. Yapım tarafı gereken açıklamayı yapar” demişti.

Bu açıklamadan sonra Alperen Duymaz’ın yeni projesinin nerede yayınlanacağı büyük merak konusu olmuştu. İddiaya göre yakışıklı oyuncunun yeni projesi bu kez dijital platformda değil televizyon kanalında olacak. Bu haber elbette Alperen Duymaz’ın hayranlarını çok mutlu edecek.