Ana sayfa Dizi Haberleri Arka Sıradakiler dizisinin geri dönüşü zor ama imkansız değil!

Arka Sıradakiler dizisinin geri dönüşü zor ama imkansız değil!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir döneme damgasını vuran Arka Sıradakiler isimli dram dizisi, 2007 ile 2012 yılları arasında milyonların ilgisini çekmiş ve büyük başarı kazanmıştı. 197 bölüm yayınlanan ve Türk dizi tarihinin en dikkat çeken projelerinden birisi olarak bilinen Arka Sıradakiler’in yeni versiyonu ile tekrar ekrana dönmesi için de çalışmalar yürütülüyor.

Arka Sıradakiler dizisini unutamayanlar da hem projenin yeniden dönüşünü heyecanla beklerken hem de yeni dönemin nasıl gerçekleşeceğini merak ediyor. Barış Atay, Sinem Uslu, Bülent Emin Yarar, Sevda Dalgıç, Bülent Çetinaslan, Temmuz Karikutal, Canan Hoşgör, Gözde Mukavelat, Gürbey İleri gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Arka Sıradakiler projesi bir döneme damgasını vurmuştu.

Peki dizinin geri dönüşü konusunda zorluklar bir hayli fazla. Dizide Yadigar karakterini canlandıran Temmuz Karikutal ile Oktay olarak izlediğimiz Bülent Çetinaslan yeniden projeyi canlandırma işini üstlendi.

Gazete Magazin programına konuşan Bülent Çetinaslan, dizinin geri dönüşünü sağlayabilmenin kolay olmadığını belirterek, son durumu şöyle anlattı:

“Altyapıyı kurmaya çalışıyoruz. Bütün oyuncuları tekrar toplamak biraz zor. Herkes ayrıldı, koptu, evlenen oldu, şehir dışında, ülke dışında olanlar var.”

Arka Sıradakiler dizisinin geri dönüşü zor ama imkansız değil! 7

Arka Sıradakiler dizisi lise hayatını anlatan bir projeydi ama geri dönüşü farklı olacak. Bülent Çetinaslan detay vermek istemedi ama lise hayatını anlatmanın mantıklı olmayacağını, herkesin değiştiğini dile getirdi.

Arka Sıradakiler projesini yeniden hayata geçirebilmek için hem yoğun şekilde çalıştıklarını hem de heyecanlı olduklarını anlatan Bülent Çetinaslan, “Eski ekibin ruhunu toplamaya çalışıyoruz. Bazı arkadaşlarımız dışarıda olduğu için görüşmeler oluyor. 3-5 bölüm bir şeyler yaparsın diye konuşmalar geçiyor” diyerek son durumu anlattı.