Arka Sokaklar, 405. bölüm fragmanı nefes kesti

09 Haziran 2016 Perşembe, 13:30


Arka Sokaklar 405. bölüm fragmanı nefes kesti!-izle

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Arka Sokaklar 405. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Reyting rekorları kıran dizi Arka Sokaklar 405. yeni bölüm fragmanında duygu yüklü anlar yaşanacak Arka Sokaklar 405. yeni bölüm fragmanı ve merak edilen tüm detayları haberimizde…

Erler Film’in yapımcılığını üstlendiği başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan gibi usta isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar 405. yeni bölüm fragmanı ve merak edilenleri sizin için derledik. Arka Sokaklar 405. bölüm fragmanı 10 Haziran Cuma saat 20:00’da Kanal D ekranında sevenleri ile buluşacak

ARKA SOKAKLAR 405. BÖLÜM ÖZETİ

Selin Komiser kaçırılıyor, tüm ekip peşine düşüyor! Arka Sokaklar 405. Bölüm 10 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Selin, Bekir tarafından rehin alınmıştır. Bekir, Turgut ve Erdal’ı da alıp mekan değiştirir. Rıza, Hakan ve Aylin ise Selin’in peşine düşerler. Mesut ve Hüsnü ise tanık koruma mekanında korumaya çalıştıkları Ayşe’yi resmi polis aracıyla daha güvenli bir yere gönderirken Ayşe yapacağını yapar. Araçtaki polisleri etkisiz hale getirip, Bekir’e ulaşır.

Erdal, aşık olduğu Selin’i alıp babası Azmi’nin malikanesine götürür. Azmi bu duruma çıldırır ve Erdal’ın üzerine yürür. Emniyette kıyamet gibi bir toplantı yapılır.

Mesut çileden çıkmış durumda Selin’i nasıl yalnız bırakabildiklerinin hesabını sorar. Mesut’un öfkesi geçecek gibi değildir. Rıza ve Arif Mitçi Faruk ile görüşüp Selin’i kurtarmak için yardım ister. Ekip, Selin’i sağ salim Bekir ve Erdal’ın elinden kurtarabilmenin peşine düşer.

arka sokaklar haberleri için