SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 08:16

SON HABERLER

Arka Sokaklar dizisinde Suat’ın artık adı bile kalmadı!

Arka Sokaklar 505. Bölümde Rıza Baba, Meryem’i anne ve babasından Hüsnü’ye istiyor! İşte bu sahne herkesin dikkatini çekti. 15 Şubat Cuma günü ekrana gelen dizinin yeni bölümünde Hüsnü Çoban yeni bir evlilik arifesinde… Meryem ile Hüsnü’nün hikayesi başlıyor ama birçok kişinin aklında artık Suat yok… Figen Evren, yani Suat Eylül 2017 tarihinde diziden ayrılmıştı. 448. bölümde Suat’ın cenazesi kaldırılmıştı. İşte aradan geçen 57 bölüm sonra Hüsnü Çoban yeniden bir aşk ile sınanıyor… Videodan Hüsnü ile Meryem’in sözlenmeleriyle ilgili sahneyi izleyebilirsiniz. Tabii ki artık Suat karakteri sadece akıllarda bir hoş seda olarak kalmış oldu.

Arka Sokaklar 505. bölümde neler yaşandı? Rıza Baba çok sevdiği Hüsnü’yü, Meryem’in annesi Meziyet’in sıkıntı veren saldırılarından kurtulabilmek için istemeye gider. Çoban ailesinin fertleri ve Mesut da bu isteme törenine gelir. Hüsnü ve Meryem çok telaşlılardır ve korkuyorlardır. Çünkü, Meziyet’in ters bir şey yapıp her şeyi berbat edebilme kapasitesi yüksektir. Fakat, Rıza Babanın orada olması onlara büyük güven verir. Rıza Baba, Hüsnü ile alakalı çok güzel bir konuşma yapar. Meziyet, ne kadar ayak direse de ailenin babası Meryem’i, Hüsnü’ye verir. Rıza Baba yüzükleri iki aşığın parmağına takarak evliliğe giden ilk adımı atar…

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

İlgili Haberler