SON DAKİKA
16 Haziran 2019 11:48

SON HABERLER

Arka Sokaklar dizisinde Tekin’e Arap gelin!

Arka Sokaklar 519. Bölümüyle 24 Mayıs Cuma akşamı izleyicilerle Kanal D ekranında buluştu. Dizinin bu bölümünde önemli sahneler vardı. Arap hayranı kızın doğum gününe giden Tekin, evlilik girdabının içine çekiliyor!

Menajer Canay, Tekin’e yeni bir iş getirir. “Yallah Jeans” reklamlarını seyreden zengin bir Arap kız doğum gününe katılması için yüklü bir miktarda para teklif eder. Tekin parayı duyunca hemen kabul eder ve villaya gelir. Parti başlar ve Tekin kızdan rahatsızlık duymaya başalar; çünkü kız, Tekin ile evlenme konusunu açar.

Tekin olayın ters bir boyut aldığını görünce hemen babası Hüsnü’ye mesaj ve konum atar. Bu sırada kızın babası gelir ve onları dans ederken yakalar. Olayı namus meselesi yapar ve Tekin’i kızı ile evlenmesi için zorlar. Olaylar karıştığı sırada Hüsnü gelir. Sonuç ise, Tekin için kötü olur…

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

İlgili Haberler