SON DAKİKA
17 Haziran 2019 10:19

SON HABERLER

Arka Sokaklar’da Meryem’in yanlış anlaması, Zeliş’in işini bozdu

Arka Sokaklar 509. Bölümde Meryem, Zeliş’in gizli haber yaptığı mekana gelerek ortalığı karıştırıyor! Kanal D ekranlarının 13 yıldır sevilen dizisi Arka Sokaklar, büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde eğlenceli sahneler de vardı. Videodan Meryem’in ortalığı karıştırdığı anları izleyebilirsiniz.

Zeliş ve muhabir arkadaşı organ mafyasının bir adamını gizlice çekmek için plan yaparlar. Adamla buluşacakları kafeye gizli kamera düzeneği kurarlar. Zeliş ve muhabir arkadaşı para ihtiyacı olan ve böbreklerinden birini satmaya karar veren evli çifti oynarlar. Sahte alyansları takan ikili adamı bekler. Gelen adam ile pazarlığa oturdukları sırada oradan geçen Meryem Zeliş’i fark eder. Kafeye ve muhabbetin içine girer. Meryem, konuşmalar sırasında Zeliş’in evli olduğunu duyunca çok şaşırır. Hüsnü’nün başkomiserliğine vurgu yaparak Zeliş’i uyarmaya başlayınca adam işkillenmeye başalar ve hemen kafeden kaçar. Zeliş olayı baltalayan Meryem’e sert çıkar; fakat, asıl eğlence Çoban Ailesinin evinde devam eder…

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu

Yönetmen: Orhan Oğuz

Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi

Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul

Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

İlgili Haberler