SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 06:46

SON HABERLER

Aşk Ağlatır dizisi çok canlar yakacak!

Yeni sezonun merak edilen dizileri arasında yer alan Aşk Ağlatır ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

Geçtiğimiz sezon Avlu dizisinde psikopat bir karakteri oynayan Deniz Can Aktaş ile Gülperi dizisinde oynayan Hafsanur Sancaktutan, Aşk Ağlatır dizisinde başrollerde yer alacak.

İki genç ve başarılı oyuncunun nasıl bir rolde oynayacağı merakla bekleniyor.

Show TV’de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını MF Yapım üstleniyor.

‘Love That Makes You Cry’ isimli diziden uyarlama olan Aşk Ağlatır’ın çekimleri ise bir süre önce başladı.

Taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin ekrana geleceği dizinin çekimleri geçtiğimiz hafta Susurluk’ta başladı.

Enerjileri ile dikkat çeken Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan’ın setten gelen fotoğrafları büyük beğeni topladı. Genç çiftin ayçiçeği tarlalarında gerçekleşen çekimlerdeki uyumu renkli görüntülere sahne oldu. İkili yeni sezonun favori çifti olmaya aday görünüyor.

Yeni sezonun iddialı işlerinden biri olan dizide Deniz Can Aktaş çalışmak için İstanbul’a gelmek zorunda kalan ‘Yusuf’ karakterini canlandırırken Hafsanur Sancaktutan, iyilik dolu ‘Ada’ karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun uyarladığı Aşk Ağlatır yeni sezonda Show TV’de.

İlgili Haberler