Ana sayfa Dizi İzle Aşk Bir Rüya 13 Haziran Cumartesi 114. Bölüm Fragmanı İzle

Aşk Bir Rüya 13 Haziran Cumartesi 114. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 13 Haziran Cumartesi tarihli 114. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Yeni bölümde yaşanacakların detayını videodan izleyebilirsiniz. Bihan, Thapki’nin veda mektubunu bulduğunda meraktan deliye döner. Bihan, onu bulmayı başarır ama Thapki’ye araba çarpar. Bihan, Thapki’sine kavuşmuşken yaşanan kaza her şeyi alt üst eder. Thapki, kazanın ardından kurtulamaz ve ölür. Bihan dışında Thapki’nin ölümüne kimse üzülmez. Thapki’nin ölümünün ardından iki yıl geçer.

Bunun üzerine Koşi, Thapki’nin yokluğunu fırsata çevirir ve Bihan’a her istediğini yaptırır. Koşi, Bihan ile Şankar’ın nişan töreni için hazırlıkları tamamlar. Ancak nişan sırasında Thapki’ye benzeyen kızın konağa gelişi herkesi şok eder.

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Dizinin genel hikayesi: Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan