SON DAKİKA
9 Şubat 2023 03:23

SON HABERLER

Aşk Bir Rüya 21 Nisan Salı 62. bölüm fragmanı izle!

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 21 Nisan Salı tarihli 62. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin bugün yayınlanacak olan yeni bölümünden ilk görüntüleri videoda bulabilirsiniz.Vasu ile Şada’yı bozguna uğratır. Bihan ise Thapki’nin ayı kostümünde olduğundan şüphelenir. Bihan gerçekleri öğrenecek mi?

Thapki Bihan için ayı kostümü giyer. Onun bu hamlesi Vasu ve Şada’yı çok şaşırtır. Bihan bilmeden Thapki’ye yardım edince Vasu ve Şada büyük bir yenilgi yaşar. Thapki kostümün içindeyken onu hıçkırık tutar. Bunu fark eden Bihan onu takip eder ve kim olduğunu anlamaya çalışır. Ayı kostümüdeki kişinin Thapki olduğundan şüphelenen Bihan ona seslenir. Thapki onun sesini duyar ve kaçar. Bihan kostümün içindekinin Thapki olduğunu anlayacak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Dizinin genel hikayesi: Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler