SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 14:54

SON HABERLER

Aşk Bir Rüya 25 Mayıs Pazartesi 95.bölümde Bihan’ın hayatı tehlikede

Kanal 7’de yayınlanmakta olan Aşk Bir Rüya dizisinin 25 Mayıs Pazartesi günü saat 21.00’de ekrana gelecek yeni bölümünde Bihan’ın hayatı tehlikeye girecek. Yeni bölümden detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Aşk Bir Rüya’da bu akşam Dhruv Thapki’yi zora sokmak için Bihan’ın hayatını tehlikeye atar. Thapki Bihan’ı zamanında kurtarabilecek mi? Dhruv, Bihan’ı bayıltıp büyük bir su bidonuna koyar ve bahçeye saklar. Thapki’ye kendisiyle romantik bir yemek yemediği sürece Bihan’ın yerini söylemeyeceğini belirten Dhruv, Şada’yı odadan kovar.

Dhruv’un teklifini kabul etmek zorunda kalan Thapki gözyaşlarına boğulur. Fakat Dhruv, Thapki’nin tüm şartları gerçekleştirmesine rağmen Bihan’ın yerini söylemez. Bihan ise bidondan çıkmayı başarır fakat Dhruv’un çalıştırdığı çimento makinasına çarpar ve üzerine çimento dökülür. Thapki çimentonun altındaki Dhruv’u bulabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ her gün 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh

Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khann,a Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat

Tür: Dram , Romantik

Yapımı: 2015 – Hindistan

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler