Ana sayfa Dizi Haberleri Aşk-ı Memnu’ya döndü! Masumlar Apartmanı’nda pek de masum olmayan mesele!

Aşk-ı Memnu’ya döndü! Masumlar Apartmanı’nda pek de masum olmayan mesele!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı, yeni bölümüyle yine çok konuşulan sahnelere imza attı. Sezonun en çok dikkat çeken yapımlarından birisi olan Masumlar Apartmanı dizisi, oyunculuklarıyla olduğu kadar hikayesiyle de çok seviliyor. Adeta yayınlanan her bölümüyle de sosyal medyanın gündeminden inmiyor.

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde oynadıkları dizi, yeni bölümde Gülben’in maceralarıyla izleyenleri ekrana kilitledi. Zira, Esra’yı iterek yaralanmasına sebep olan Gülben, karakola götürüldü.

Han, dersini alsın diziye komiserle anlaşıp ona büyük korku yaşattı. Gülben, Esat’a olan aşkından vazgeçmeyeceğini söylerken, Esra’ya yaptıklarından da pişmandı. Karakolda sorguya çekilirken de yine altına işedi korkudan. Babaları Hikmet Bey gelip kızını karakoldan çıkarırken, Han’ı da bir güzel azarladı Gülben’e yaşattıkları için.

Tam bu macera bitti derken Gülben bu kez de yine kendini kaybedip üst kattaki çöp daireyi ateşe verdi. Kapı kilitlenince de içerden çıkamadı. Bu sırada Safiye’yi pencerede görmeye çalışan Naci yangını farkedip koştu, İnci ve Bayram’ın da çabasıyla Gülben kurtarıldı.

Herkesin yüreğini ağzına getiren bu olaylar sonrasında bir sahne vardı ki izleyici ‘yok artık’ dedi! Zira Gülben, çocukluğundan beri saplantılı bir şekilde aşık olduğu Esat’ı unutup, kendisini kurtaran Naci’nin insani tavrını yanlış yorumlamaya başladı!

Gülben’in bu kez de Naci’yi saplantı haline getirme ihtimali üzerine, izleyici de durumu eleştirmeye başladı. Gülben, bir anda Esat’ı unutup, Naci ile ilgili hayaller kurmaya başladı! Naci’nin kaldığı odaya bakarken, pencereye çizdiği kuşu görüp “Bana bir şey mi demek istiyor acaba, mesaj mı veriyor? Aşık mı oldu yoksa bana?” sözleri ise izleyicinin hem dalgasını geçtiği hem de tepki verdiği bir çok yorumu beraberinde getirdi.

Sosyal medyada dizinin takipçileri, şimdi Gülben’in bu sözleri ve Naci’yi saplantı haline getirmenin ilk aşaması olan o sahneyle ilgili pek çok yorum yapıyorlar.

Tam arkasında bu sözleri duyan Safiye’nin ise ne yapacağını bilmez vaziyette kalışı ise bir başka mesele! Hayatının ilk ve tek aşkını kardeşine anlatamayan Safiye, bundan sonra pek çok ikilem yaşayacak gibi duruyor!

İzleyici ise durumun Aşk-ı Memnu’ya dönmeye başladığını söyleyerek “Enişten o senin” şeklinde yorumlar yapmaya başladılar bile…

İşte o sahne ve gelen yorumlardan bazıları: