Ana sayfa Sosyal Medya Aslıhan Güner’in hayranlarına yakında çok güzel bir sürprizi var!

Aslıhan Güner’in hayranlarına yakında çok güzel bir sürprizi var!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde İsmail Demirci ile başrolde rol aldıktan sonra büyük bir hayran kitlesine sahip oldu Aslıhan Güner. Oyuncu, Yıldız karakterine hayat verdiği dizi için saçlarını kırmızı renge boyatmış ve Ordu’da çekilen dizide tam bir Karadeniz kadını imajıyla da gönülleri fethetmişti.

Aslıhan Güner, iki sezon süren Kuzey Yıldızı macerasının ardından bu kez ekrana çekimleri Kars’ta yapılan ‘Uzak Şehrin Masalı’ isimli Fox TV dizisi ile geldi.

Güner’in hayranları, yeni dizideki imajını ve hikayeyi merakla bekledi. Ancak sezon başında büyük umutlarla başlayan ve hazırlık aşamasında da büyük emek verilen dizi, ne yazık ki beklenen ilgiyi göremedi.

Barış Kılıç, Begüm Birgören ve Timur Acar’ın da rol aldıkları diziUzun soluklu dizilere alışkın olan Aslıhan Güner’in Fox TV’de yayınlanan son dizisi ‘Uzak Şehrin Masalı’ yayınlandıktan kısa bir süre sonra beklenen reytingleri alamayınca final yaptı.

Ne yazık ki sadece 5 bölüm süren dizinin ardından Aslıhan Güner İstanbul’a, eşi Mert Kılıç’ın yanına döndü. Zaman zaman instagram hesabından takipçileri için paylaşımlar yapan oyuncunun güzel bir sürpriz yapmaya hazırlandığı da yine bir başka paylaşımı ile ortaya çıktı.

Aslıhan Güner'in hayranlarına yakında çok güzel bir sürprizi var! 9

Aslıhan Güner, Kanal D’nin çok sevilen yemek programı Arda İle Omuz Omuza’ya konuk oldu. Güner, çekimler sırasındaki bazı fotoğrafları instagram hesabından paylaşarak takipçilerine bu güzel müjdeyi verdi.

Aslıhan Güner'in hayranlarına yakında çok güzel bir sürprizi var! 10

Aslıhan Güner’i ilk kez ocak başında yemek yaparken görmek, hayranları için de keyifli anlar yaşatacak. Oyuncunun yer aldığı programın çekimleri yapıldı ama henüz ne zaman yayınlanacağı net değil. Pazar günleri ekrana gelen programda Aslıhan Güner’in yer aldığı bölümün önümüzdeki haftalarda yayınlanması bekleniyor.

Ünlü oyuncu Arda Türkmen ile verdiği bir poza “Yeteneklerim karşısında herkesi şaşırttım” notunu düşmüş. Bakalım gerçekten mutfakta marifetli mi? İzleyip göreceğiz…

Aslıhan Güner'in hayranlarına yakında çok güzel bir sürprizi var! 11