SON DAKİKA
29 Ocak 2023 04:38

SON HABERLER

Atiye’nin 3. sezon çekimlerini bitiren Beren Saat, spor tarzıyla yine kalpleri kazandı

Televizyongazetesi.com/Detay – Netflix için çekilen Atiye’nin 3. sezonu merakla beklenirken, Mardin’deki çekimlerin de bittiği öğrenildi. Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsur, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun’un oynadıkları dizinin ilk sezonu 2019 Aralık’ta yayınlanmış ve 2. sezonu da Eylül’de izleyenlerin beğenisine sunulmuştu. Dizinin 3. sezon çekimleri ise Ağustos sonunda başlamıştı.

Farklı ülkelerde The Gift adıyla izlenen fantastik dizi, Türkiye’nin çeşitli illerinde çekildi ve Göbeklitepe’yi merkez alan hikayesiyle de dikkatleri çekti. İstanbul’dan sonra 3. sezon çekimleri için tüm ekip ve oyuncular, bir kaç hafta önce Mardin’e gitmişti.

Mardin’de geçtiğimiz hafta yapılan çekimler de sona erince tüm oyuncular ve ekip de İstanbul’a döndü. Beren Saat de döndükten sonra ilk paylaşımını dün (25 ekim) yaptı. Pazar günü spor yapmak için sokağa çıktığı görülen oyuncunun şapkası ve spor kıyafeti ile tarzı beğeni kazandı.

Atiye’nin yeni sezonu merakla beklenirken, Beren Saat’in de bu projenin ardından bir başka dizi ya da yapımda rol alıp almayacağı merak konusu. Malum oyuncu uzun süredir ekrandan uzak. Hayranları onu bir televizyon dizisinde görmek için sabırsızlanıyor.

Beren Saat’in instagram’daki son paylaşımına “Sunday Best” (Pazar en iyi) notunu düşerek yayınlamasıyla birlikte pek çok takipçisi oyuncuya övgü dolu yorumlar ve beğeniler yapmaya başladılar. Başında şapkasıyla spor hali, takipçilerinin beğenisi aldı…

İşte o paylaşım…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler